PST-40-Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta

PST-40-Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta

Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta

Strafor pasta malzemesinin kullanıldığı ürünler arasında maket pasta da oldukça yaygın kullanılan bir üründür. Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta yaparken; pastanın sert bir görünümde durması gerekmektedir. Ancak bu sertlik aynı zamanda dışarıdan da hissedilmemelidir. İste bu nokta da size yardım edecek malzeme strafordur.

Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta

Sahip olmak istediğiniz Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta sitemizden size sunulur. En uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz maket pastalar sayesinde kimse pastanın maket olduğunu anlayamayacaktır.

Pasta maketleri özellikle katlı pastalarda ya da reklam ürünlerinde çok fazla tercih edilir. Katlı pastaların kat sayısını arttırmak için maket pastalar tercih edilir. Bu sayede de insanlara diledikleri yükseklikte pasta oluşturur. Ancak maket pastaların gerçek pastaya ilave durumlarında sağlıklı ürün kullanımı oldukça önemli bir hal alır. Bunun için de Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta tercih edilir.

Strafor Maket Pasta

İstediğiniz Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta sayesinde herkesin zevkine uygun pastalar tasarlanır. Üstelik strafor pasta ürünleri son derece hafif bir malzemedir. Bu nedenle de üzerine istediğiniz işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sitemiz Merkezi Açık Kalp Formlu iki Katlı Maket Pasta konusunda da size gerekli olan tüm yardımı sunar. Siz de dilediğiniz her türlü pasta straforu oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Strafor maket pasta için sitemiz size en iyi yardımı sağlar.

 • Model No:  MT-9041

Skor Kartı
 • Ürün Puanı :

  100%
 • Fiyat :

  70%
 • Etki :

  97%
 • Üye Puanı :

  67%
Bu Ürünlere Bakanlar Aşağıdakileride İnceledi