PST-38-Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta

PST-38-Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta

Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta

Strafor pasta malzemesinin kullanıldığı ürünler arasında Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta da oldukça yaygın kullanılan bir üründür. Maket pasta yaparken; pastanın sert bir görünümde durması gerekmektedir. Ancak bu sertlik aynı zamanda dışarıdan da hissedilmemelidir. İste bu nokta da size yardım edecek malzeme strafordur.

Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta

Sahip olmak istediğiniz Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pastasitemizden size sunulur. En uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz maket pastalar sayesinde kimse pastanın maket olduğunu anlayamayacaktır.

Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta özellikle katlı pastalarda ya da reklam ürünlerinde çok fazla tercih edilir. Katlı pastaların kat sayısını arttırmak için maket pastalar tercih edilir. Bu sayede de insanlara diledikleri yükseklikte pasta oluşturur. Ancak maket pastaların gerçek pastaya ilave durumlarında sağlıklı ürün kullanımı oldukça önemli bir hal alır. Bunun için de Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta tercih edilir.

Strafor Maket Pasta

İstediğiniz pasta strafor maketler sayesinde herkesin zevkine uygun pastalar tasarlanır. Üstelik strafor pasta ürünleri son derece hafif bir malzemedir. Bu nedenle de üzerine istediğiniz işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sitemiz Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta konusunda da size gerekli olan tüm yardımı sunar. Siz de dilediğiniz her türlü Merkezi Açık Kesimli İki Katlı Maket Pasta oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Strafor maket pasta için sitemiz size en iyi yardımı sağlar.

 • Model No:  MT-9038

Skor Kartı
 • Ürün Puanı :

  100%
 • Fiyat :

  70%
 • Etki :

  97%
 • Üye Puanı :

  67%
Bu Ürünlere Bakanlar Aşağıdakileride İnceledi