PST-36-Yastık Strafor Formlu Maket Pasta

PST-36-Yastık Strafor Formlu Maket Pasta

Yastık Strafor Formlu Maket Pasta

Strafor pasta malzemesinin kullanıldığı ürünler arasında Yastık Strafor Formlu Maket Pasta da oldukça yaygın kullanılan bir üründür. Maket pasta yaparken; pastanın sert bir görünümde durması gerekmektedir. Ancak bu sertlik aynı zamanda dışarıdan da hissedilmemelidir. İste bu nokta da size yardım edecek malzeme strafordur.

Katmanlı Strafor Maket Pasta

Sahip olmak istediğiniz Yastık Strafor Formlu Maket Pasta sitemizden size sunulur. En uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz maket pastalar sayesinde kimse pastanın maket olduğunu anlayamayacaktır.

Pasta maketleri özellikle katlı pastalarda ya da reklam ürünlerinde çok fazla tercih edilir. Katlı pastaların kat sayısını arttırmak için maket pastalar tercih edilir. Bu sayede de insanlara diledikleri yükseklikte pasta oluşturur. Ancak maket pastaların gerçek pastaya ilave durumlarında sağlıklı ürün kullanımı oldukça önemli bir hal alır. Bunun için de Yastık Maket Pasta straforu tercih edilir.

Strafor Maket Pasta

İstediğiniz Yastık Maket Pasta straforu sayesinde herkesin zevkine uygun pastalar tasarlanır. Üstelik strafor pasta ürünleri son derece hafif bir malzemedir. Bu nedenle de üzerine istediğiniz işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sitemiz maket pasta fiyatları konusunda da size gerekli olan tüm yardımı sunar. Siz de dilediğiniz her türlü Yastık Maket Pasta straforu oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Strafor maket pasta için sitemiz size en iyi yardımı sağlar.

  • Model No:  MT-9036

Skor Kartı
  • Ürün Puanı :

    100%
  • Fiyat :

    70%
  • Etki :

    97%
  • Üye Puanı :

    67%
Bu Ürünlere Bakanlar Aşağıdakileride İnceledi